• Julia Fiedorczuk - Pod słońcem

Oderwij się od problemów codzienności. Zapomnij o chłodnych, dżdżystych porankach i daj się ponieść fabule książki „Pod słońcem” Julii Fiedorczuk. To doskonała lektura na długie, jesienne czy zimowe wieczory. Tak naprawdę jednak możesz sięgnąć po nią w każdej chwili, a od razu zmieni Ci się humor!

O czym jest książka „Pod słońcem”?

Julia Fiedorczuk umiejętnie wprowadzi Cię do wykreowanego przez siebie świata, gdzie oczami wyobraźni zobaczysz malowniczy świat przyrody. Akcja powieści toczy się w czasach powojennej Polski.

Głównymi bohaterami książki „Pod słońcem” są Misza i Miłka – małżeństwo, które jest ze sobą na dobre i na złe. Ich życie to pasmo wielu znaczących momentów przeplatanych codziennością. Poznasz ich wspomnienia – przeżyjesz wraz z małżonkami koszmar związany z wojną. Będziesz świadkiem tego, jak para stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, jak nadzieja bohaterów przeplatała się z obawą o to, co ich czeka w najbliższej przyszłości.

Dlaczego warto sięgnąć po powieść Fiedorczuk?

Powieść obyczajowa „Pod słońcem” ma wiele atutów. Napisana została pięknym językiem, ma bardzo plastyczne opisy i fabułę, która wciągnie Cię bez reszty. Autorka pokazuje Ci bohaterów z pogranicza, na przestrzeni czasu – od początku dwudziestego stulecia aż do współczesności. Mają oni wiele problemów z utożsamieniem się z państwem, z którego pochodzą i w którym mieszkają. To książka przesycona wprost realizmem magicznym. Łączy w sobie elementy powieści historycznej i psychologicznej. Poruszy Cię ona do głębi!

Napisz recenzję

zaloguj się lub zarejestruj się , aby przejrzeć

Julia Fiedorczuk - Pod słońcem

  • Typ: Książki
  • Dostępność: Chwilowo brak
  • 39.00 zł

  • Bez podatku: 37.14 zł