• M.Bardel, M.Sułek - Winne osobliwości

Najdroższe wino świata, największy winiarski oszust, najbardziej kosmiczne wino, najchętniej fałszowane wino… i wiele więcej najniezwyklejszych faktów o świecie wina w nowej książce Michała Bardela i Małgorzaty Sułek.


„Z ogromną radością rekomenduję książkę o naj-winach napisaną przez znanego wszystkim pijącym wino Michała Bardela i debiutującą Małgosię Sułek. Blisko mi do świata, który opowiadają. Nie bez znaczenia jest też to, że Gosia odnalazła ten świat w firmie, którą kiedyś stworzyłem, że zmieniła dla niego swoje życie i to znacznie wcześniej, niż zrobiłem to ja. To dobrze dla wina i dla wszystkich, którzy tę książkę przeczytają.” Marek Kondrat


Małgorzata Sułek – w ramach stworzonego przez siebie projektu Misja Wino odwiedza z enoturystami najciekawsze zakątki winiarskiego świata, w firmie Kondrat Wina Wybrane zarządza także siecią specjalistycznych sklepów z winem oraz prowadzi szkolenia winiarskie.


Michał Bardel – jest autorem książek o winie i redaktorem naczelnym wydawnictwa Czas Wina, w wolnych chwilach kieruje podyplomowymi studiami z wiedzy o winie oraz teorii i praktyki sommelierskiej w Collegium Civitas w Warszawie.

Nr 2602

Napisz recenzję

zaloguj się lub zarejestruj się , aby przejrzeć

M.Bardel, M.Sułek - Winne osobliwości

  • Typ: Książki
  • Dostępność: W magazynie
M.Bardel, M.Sułek - Winne osobliwości
  • 57.00 zł

  • Bez podatku: 54.29 zł

Tagi: M.Bardel, M.Sułek - Winne osobliwości