Nowy Falstaff Wine Guide - jest się czym pochwalić

Nowy Falstaff Wine Guide - jest się czym pochwalić

Nowy Falstaff Wine Guide - jest się czym pochwalić

Właśnie ukazał się nowy Falstaff Wine Guide 2014/2015: 900-stronicowy bardzo wpływowy przewodnik po austriackich winach (3000 win) obejmujący praktycznie wina od wszystkich liczących się w branży nazwisk (sklasyfikowano 451).
Praktycznie wszyscy producenci będący w naszej ofercie są opisani w tym przewodniku (z czego jesteśmy oczywiście bardzo dumni). Kilku z nich awansowało w rankingu z dwóch do trzech gwiazdek (Weingut Birgit Braunstein i Winzerhof Stift). Weingärtnerei Frischengrubera pojawiła się po raz pierwszy i to od razu z kilkoma wyróżnieniami (Riesling Smaragd Kirnberg i Grüner Veltliner Smaragd Steiger).
Zwycięzcą Grüner Veltliner Grand Prix 2014 wydawnictwa Falstaff zostało wino z naszej oferty: Grüner Veltliner Kremser Weinberge 2013 od Franza Türcka!!!
W tym prestiżowym Grand Prix wśród 30 wyróżnionych win i przy tym bardzo wysoko ocenionych pojawiły się dwa kolejne wina od naszych dostawców  Grüner Veltliner Steinberg od Bernharda Eckera i Grüner Veltliner Hochstrass od Ludwiga Hofbauer-Schmidta.
Wszystkie te wina są aktualnie dostępne.

Kilkanaście innych win z naszego sklepu pojawiło się także na listach najlepszych win w swoich kategoriach i na tablicach wyróżnionych. O tym wkrótce.

Sklep na bazie OpenCart
Winoikieliszki.pl © 2018